• |
ide | kryesore

Basha takim kokë më kokë me Kryemadhin për 1 orë në zyrën e tij

Lajme, Të fundit

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim për rreth 60 minuta në zyrën e tij me lideren e LSI-së, Monika Kryemadhi.

Takimi mes tyre është zhvilluar pak minuta para nisjes së grupit parlamentar demokrat dhe një ditë përpara seancës parlamentare.

Mësohet se takimi kishte në qendër të diskutimit ka qenë koordinimi i deputetëve për ditën e nesërme në seancë.

Po ashtu, nesër diskutimet do te përqendrohen te përballja me kryeministrin Rama, i cili sipas opozitës duhet te ishte përjashtuar pas fjalorit te dy javëve me pare për popullin.

 

2 Comments

  1. C’do te thote takim koke me koke per “ne injorantet”!? Nuk besoj se behet fjale per tu cveshur … por per HALLET E VENDIT dhe sidomos nga Ju HAJDUTET

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu