• |
ide | kryesore

FOTO/ Ai më refuzoi si burrë, por u dashurua kur u ktheva në femër

Lapsi Leaks

Një femër transgjinore ka zbuluar se i dashuri i saj e refuzoi kur iu afrua si burrë, por më pas ra në dashuri me të kur iu prezantua si femër.

Erin Anderson, e cila lindi djalë dhe quhej Aaron, thotë se e kuptoi që kishte lindur në trupin e gabuar që kur ishte 3 vjeç, kur nisi të vishte takat e gjyshes.

Në moshën 18-vjeçare kontaktoi për herë të parë me fiksimin e saj, Jared Norris, i cili nuk pranoi të lidhej me të.

Dy vite më vonë, pasi Erin nisi trajtimin me hormone femërore, Jared i bëri “like” një fotoje të saj në Instagram dhe aty filloi historia e tyre e dashurisë.

Çifti ka dy vite i lidhur tashmë dhe Jared është i lumtur, pavarësisht se partneres së tij i duhet të bëjë operacionin përfundimtar për ndryshimin e gjinisë.

“Ajo kërkon të bëhet edhe më shumë femërore me disa ndërhyrje të tjera, por për mua është e bukur kështu siç është. E di që ajo nuk ndihet mirë në tranzicionin nga mashkull në femër, por tani nuk kemi mjaftueshëm të holla për operacionin”, tregon Jared./top channel/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu