• |
ide | kryesore

VIDEO E RE/ Ditmir Bushati i hedh ujë deputetëve të PD-së

Lajme, Të fundit

Një video e publikuar nga News 24 tregon momentet kur ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati hap shishen e ujit dhe ia derdh deputetëve demokratë të cilët ndodheshin në foltoren e Kuvendit.

Pas kësaj situata u acarua edhe më tej, teksa disa deputetë të PD-së nisën të gjuajnë me letra e shishe drejt ministrave dhe Bushatit në veçanti.

4 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu