• |
ide | kryesore

FOTO/ Pa tanga e tërë vithet jashtë, vajza seksi e Elbasanit habit në klub me pamjen

Paparazzi

Trejsi Sejdini është bukuroshja nga Elbasani e cila u bë e njohur fillimisht nëpërmjet një videoje të shpërndarë ku dukej duke u zënë me disa djem.

Ajo më pas ra në sy me pamjen e saj super seksi dhe është konkurrente në konkursin e bukurisë Miss Universe Albania, titull me të cilin vajza fituese do të përfaqësojë vendin tonë në SHBA midis më të bukurave të botës.

Siç duket skandalet për modelen nuk kanë të sosour pas një videoje tjetër sherri që qarkulloi në Instagram, ajo dukej e veshur në një klub me një fustan të çarë thellë anash pa mbathje.

Këtë radhë Trejsi ka vendosur të shkojë konservatore në klub me çizme dhe pantallona të gjata./ JOQ

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu