• |
ide | kryesore

FOTO/ Milan – Napoli, sa shumë VIP-a në tribunën e San Siros

Sport

U mbyll 0-0 një nga ndeshjet më të rëndësishme në Serie A mes Milanit dhe Napolit.

Rastet nuk munguan nga të dy ekipet, por rrjetat mbetën të paprekura edhe për shkak të zotësisë së dy portierëve, Donarumma dhe Reina.

Ajo që ra në sy ishte një tribunë e mbushur plot me VIP-a. Nuk mungonin nga aktorë dhe trajnerë dhe ish-lojtarë. ©LAPSi.al

David Han Li a San Siro. LaPresse Bonucci e famiglia in tribuna. Getty Han Li saluta il d.s. rossonero Mirabelli. LaPresse Geri Halliwell, ex Spice Girls, in braccio a Ruud Gullit. GettyGeri calciatrice. Getty L'ex stella del Milan Ruud Gullit. Getty Franco Baresi in tribuna. LaPresse Gigi Di Biagio, attuale c.t. dell'Italia col t.m. azzurro Gabriele Oriali. LaPresse

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu