• |
ide | kryesore

FOTO/ Shikoni ku i bën Elisa parashikimet për Juven

Sport

Elisa Bella është një tifoze “e çmendur” e Juventusit.

Modele dhe “influencer” ajo jeton dhe punon në Miami, por nuk e harron skuadrën e saj. ©LAPSI.al

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu