• |
ide | kryesore

Konflikti me armë në Fier, shpallen në kërkim dy kushërinj

Lajme, Të fundit

32-vjeçari Arbër Jakupi që u plagos mbrëmjen e djeshme me armë zjarri në Fier u konfliktua fizikisht me dy të rinj 25-vjeçarë për motive të dobëta.

Policia e Fierit njofton se Jakupi u konfliktua në një pikë bastesh me shtetasit E.H.M. dhe E.D.M, banues në Patos dhe me lidhje të afërt fisnore.

32-vjeçari është në spital jashtë rrezikut për jetën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu