• |
ide | kryesore

Aksident në Elbasan, drejtuesi i mjetit dërgohet me urgjencë në spital

Lajme, Të fundit
Mbrëmjen e djeshme një aksident ndodhi në qytetin e Elbasanit.

Sipas policisë makina me targa AA 420 GG është përplasur me trotuarin e një dyqani, ndërsa i plagosur ka mbetur drejtuesi i mjetit.

Sipas dëshmive të para ai ka marrë plagë në fytyrë.

Makina vinte nga drejtimi i kundër i rrugës, ndërsa nuk ka frenuar dot, çka ka bërë që të humbasë kontrollin dhe më pas  të përplaset.

I plagosuri, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur u dërgua në spital për ndihmë mjekësore.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu