• |
ide | kryesore

Digjet makina në një lagje të Fierit, policia dyshon për vënie lënde eksplozive në pjesën e përparme

Lajme, Të fundit

Një makine në Fier është djegur pjesërisht, pasi i është vendosur një sasi eksplozivi në pjesën përparme.

Sipas njoftimit të policisë ngjarja ka ndodhur në lagjen “1 maj”, në Patos ku është djegur mjeti në pronësi të shtetasit  E.A. banuese në Patos.

Dyshohet se në pjesën e përparme të mjetit është vendosur lëndë plasëse eksploziv. Po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu