• |
ide | kryesore

Justin Bieber, sherr me grushta në Coachella (FOTO)

Paparazzi, Slider

Këngëtari është përleshur me një person të panjohur, pasi ai kishte kapur nga fyti një vajzë.

Ky incident ndodhi në festën e organizuar nga Patrick Schwarzenneger.Fillimisht, Justin dhe miqtë e tij tentuan të bisedonin me këtë person por pasi panë që ai nuk e lështonte vajzën, Justin e ka goditur për ta shpëtuar.Burime për “TMZ” kanë thënë se burri ishte i droguar dhe vajza ka qenë ish e dashura e tij. Pasi është larguar nga vendi i ngjarjes, është arrestuar. 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu