• |
ide | kryesore

Kriss Jenner, e dhënë pas bebes së Khloe më shumë se kurrë

Paparazzi, Slider

Tradhtia e basketbollistit Tristan Thompson me striptisten Lani Blair, sipas gjasave do t’ia ketë vështirësuar edhe më shumë momentet e ëmbla kur Khloe Kardashian solli në jetë fëmijën e saj të parë.

Një burim i afërt  me familjen Jenner thotë për Entertainment Tonight: “Khloe i duhet suporti i mamasë së saj tani më shumë se kurrë. Çdokush e ka parë Khloe-n si motra më e fortë e familjes por sjellja në jetë e fëmijës së para dhe tradhtia e Tristan, kanë sjellë që mbështetja e Kris-it të jetë esenciale për të mbajtur sa më lart humorin e Khloe-s.

Khloe dhe Kris po kalojnë shumë kohë së bashku duke u kujdesur për bebin dhe mamaja e saj Kris po i jep disa leksione sesi ti japë gji vogëlushes.”, shprehet burimi.

Tristan Thompson sipas zërave që qarkullojnë e ka tradhtuar me pesë femra të ndryshme Khloe-n në muajt e fundit ku përveç striptistes Blair janë edhe disa vajza të tjera që quhen Stephanie, Maria dhe Tania.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu