• |
ide | kryesore

Kujdes ky është vendi ku mund të thyeni kokën me makinë, në rrugën Tiranë Durrës

Lajme, Të fundit

7 makina të dëmtuara dhe dy shoferë në spital. Ky është bilanci që ka mundur të regjistrojë gazetari Artur Çani. Dhe ai nuk ka vëzhguar në ndonjë fshat të humbur, por në rrugën dytësore të autostradës Tiranë Durrës. Bashkë me foton e vendit të rrezikshëm ai ka botuar edhe këtë reagim: “Gropa eshte pa frike 2 metra! Deri tani nuk ka as polici, as sherbim rrugor dhe asnje tabele paralajmeruese. Nga sa kam pare 7 makina jane derrmuar dhe 2 shofere shkuan per mjekim! Keqardhje eshte zemra e biznesit te Shqiperise qe paguan nje djall me taksa. Mbi 3000 sipermarrje!”.

©Lapsi.al

L’image contient peut-être : ciel et plein air

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu