• |
ide | kryesore

Mjekët zbulojnë sëmundjen e vështirë që po kalon nëna e kryeministrit Rama

Lajme, Të fundit
edi-rama-me-nenen-e-tij-aneta.jpg

Ashtu sikurse e ka pohuar edhe vetë kryeministri Rama, e ëma e tij, Aneta Rama vuan nga një sëmundje e vështirë. Mjekët pohojnë për GSh.al se para pak muajsh ajo i është nënshtruar një operacioni në toraks e sipas tyre, gjendja e saj po mbahet nën kontroll. E vetmja herë që Aneta Rama është parë të lëvizë, ishte data 11 e këtij muaji, ditë që lidhet me 20-vjetorin e humbjes së bashkëshortit të saj, z. Kristaq Rama.

Ajo ka qenë në varrezat e Sharrës ku prehet skulptori, dalje e cila është konsultuar paraprakisht me mjekët dhe është realizuar në kushte të veçanta. Ditën e shtunë kryeministri Edi Rama ishte në Vlorë për të tërhequr titullin akorduar të së ëmës “Nderi i Stomatologjisë Shqiptare”, akorduar nga Urdhri i Stomatologut të Shqipërisë.
Në faqen e tij në “Facebook”, krahas falënderimit, kreu i qeverisë përmendi edhe sëmundjen e vështirë që po kalon e ëma e tij.

9 Comments

  1. Po kjo gazete sikur botoi nje lajm se ky eshte nje theater i Rames qe ai e perdor kur ndodhet ne pozite te veshtire dhe menjehere reaguan zagaret qe ndjekin kete portal.
    Ndersa sot pranon se semundja e saj na qenka e vertete dhe perseri lehin zagare e egzaltuar nga nderzimi qe i bejne padronet.

  2. po pse duhet bere lajm ky fakt? Po ata mijera njerez qe kane te njejten semundje apo me keq kush u ben lajm? boll me keto karlliqe se e bastarduat ate vend

  3. Po cfare ka ne “toraks” (shqip i thone kraharor) kjo debilja ? Mos valle e ka demtuar duhani qe pi ne kafenete e trotuareve me djem adoleshente ?
    Po c’fare lajmi eshte ky ? Kujt i plasi se cfare ka ne “torkas” mami i palles ? Nje gje eshte e sigurt , ne toraksin e saj por edhe te kristaqit dhe te dy djemve te tij nuk ka ZEMER,, por vetem nje pompe te zeze qe qarkullon gjakun e zi plot helm.

  4. monser nena ,monster kishte dhe babain qe per xhddo dit bente buste stalini,monster kishte ve llan spiro koleka kjo ,monster ne katror e kub edvini.

  5. monser nena ,monster kishte dhe babain qe per xhddo dit bente buste stalini,monster kishte ve llan spiro koleka kjo ,monster ne katror e kub edvini.familje monstrash.

  6. Epo tshef zoti,megjith ca po i ben kti populli ta dhent perendia aty ku te dhemb me shum ty dhe gjith horrave hajdut qe qeverisin!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu