• |
ide | kryesore

Mjeti del nga rruga në hyrje të tunelit Elbasan-Tiranë, dy të plagosur

Lajme, Të fundit

Dy persona mbetën të plagosur lehtë në një aksident rrugor që u regjistrua mëngjesin e sotëm në hyrje të tunelit Elbasan-Tiranë.

Të plagosurit mësohet se po udhëtonin në një automjet, ku drejtuesi ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu