• |
ide | kryesore

Pas ofendimeve, aktorja turke rikthehet në rrjete sociale

Paparazzi, Slider

Vetëm pak kohë më parë ajo vendosi të shkëputej nga rrjetet sociale, por me sa duket nuk ka rezistuar gjatë.

Është fjala për aktoren turke Beren Saat, e cila për shkak të fyerjeve që kishte marr në adresën e saj u detyrua t’i mbyllte rrjett sociale. Saat njihet si sekulariste dhe opozitare me qeverinë në Turqi e me sa duket ka qenë kjo arsyeja që ka bërë shumë ndjekës t’i shkruajnë fyerje dhe mesazhe negative.

Por këtë fundjavë ajo është kthyer sërish.“Hurriyet” raporton se Saat, e cila ka mbi 3 milionë ndjekës në Instagram, fillimisht postoi një foto të dy maceve nga Stambolli, ndërsa sot u shfaq tepër e gëzuar me dy qen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu