• |
ide | kryesore

Sërish ndarje në Hollywood, boksieri bën të ditur lajmin

Paparazzi, Slider

John Cena i ka dhënë fund lidhjes 6-vjeçare me Nikki Bella . Këtë e kanë konfirmuar vetë ata për “Us Weekly” ku janë shprehur se: “Derisa ky vendim ka qënë shumë i vështirë, ne vazhdojmë të kemi dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin. Kërkojmë ta respektoni privatësinë tonë gjatë kësaj kohe të vështirë për ne”.

Pas 6-vitesh lidhje , 1 vit më parë ata kanë zyrtarizuar edhe fejesën por krejt papritur çdo gjë ka marrë fund. Arsyeja e ndarjes akoma nuk është bërë publike por çifti ka kërkuar që të respektohet privatësia e tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu