• |
ide | kryesore

VIDEO/ PD nxjerr pamjet: Si u rrëmbyen në kundërshtim me ligjin kuksianët në mes të natës

Lajme, Të fundit

Partia Demokratike ka publikuar një video, në të cilën duket se si janë arrestuar qytetarët e Kukësit gjatë natës.

Kjo video është bërë publike nga Edi Paloka,  i cili tha se qytetarët janë rrëmbyer gjatë natës.

Paloka shkruan se qytetarët e Kukësit janë rrëmbyer në kundërshtim me ligjin në mes të natës, pasi prokuroria ka falsifikuar fletë-arrestet.

Sot kemi disa prova që tregojnë se qytetarët e Kukësit janë rrëmbyer në kundërshtim me ligjin në mes të natës. asnjë shtet nuk mund ta bëj këtë rrëmbim, por dhe prokuroria ka falsifikuar flet arrestet”, – tha Paloka.

3 Comments

  1. Keta jan fix si prifti ose si hoxha; mos beni si bej un po beni si them un. ka harru Ed paloqja se cbente me shokun Sali kur ishin ne pushtet. then kete, nuk jam aspak dakort me trajtimin kafsheror qe ben policia a shtetit qytetareve shqiptar ne pergjithesi. bejn si gangestera me njerezit e thjesht dhe pshurren ne brek nga “te fortet”. jan ber bosa policat dhe prokuroret duke kapur Nacut neper lagje me nga nje teke hashash. i ven gjoba nga 5 mij euro per te mos nis procedim. polici fashiste, me keq se kriminelet. lejini nacut e lagjeve rehat se ska ngel i ri shqiptar pa ren njeher brenda. vetem gangesterat dhe kriminelat e vertet akoma se kan par qelin.

  2. Te vegjelit jane me te lehte ti kapesh, por eshte e llogjikshme, i madh apo i vogel, kush shkel ligjin le te futet ne burg e ta kuptojne se si fuksionon ligji..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu