• |
ide | kryesore

FOTO/ Është padyshim tifozja më sexy e Romës

Sport

Quhet Marika Baldini dhe është “pagëzuar” me nofkën si “tifozja më seksi e Romës”.

Showgirl italiane është një tifoze e çmendur e skuadrës verdhekuqe.

Fotot e saj në rrjetet sociale të lënë pa frymë. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu