• |
ide | kryesore

FOTO/ Guardiola dhe Mourinho puthen në buzë

F1, Sport

Artisti i rrugës Salvatore Benintende nga Palermo ka surprizuar sërish. Ai njihet për grafitet e tij pikante në rrugët e qyteteve.

Këtë herë ai ka provokuar me një puthje në buzë mes dy trajnerëve rivalë, Pep Guardiola dhe Jose Mourinho. Më parë e ka bërë këtë edhe me Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo.


Në repertorin e tij nuk mungojnë as Totti dhe Buffon. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu