• |
ide | kryesore

Fate Velajt i duhet shkulur veshi, shihni çfarë ka propozuar deputeti i PS-së (VIDEO)

Syri i Lapsit

Një ditë më parë deputeti i PS-së në Vlorë, Fate Velaj, organizoi në Kaninë dasmën e improvizuar të Skënderbeut me Donikën. Kjo ngjarje i kushtoi 25 milionë lekë buxhetit të shtetit, por ka patur kritika të shumta ndaj Velajt, sa i përket cilësisë së kësaj dasme të improvizuar, e cila është shumë larg dasmave të ngjashme që organizohen në vende të tjera të botës, si një formë për të jetuar periudhën e lashtë. Si për rastësi, dasma u organizua më datë 24 prill, datë të cilën deputeti i PS-së, e kishte propozuar në Kuvend, që të shpallej si ‘Dita Kombëtare e Shkuljes së Veshit’. Shihni videon më poshtë.

©LAPSI.al 

8 Comments

  1. mut komb mut deputet vetem me bar enveri te dhjer nga stalini,e lesh negjmije te shurruar nga vuqiq jetojn.rama i trajton me keq se enveri ai ju trajtonte si lop e dele,rama si derra,orangutan e shimpanza.

  2. o koqe komentues!, kush e mban mend ku dhe kur e ka thene e di psene. Sali Berisha ngriti komisionin e veshit per te vertetuar nese Edi Rama ja shkuli veshin djalit te Neritan Cekes. dhe gjithe PD u more me ja shkuli, nuk ja shkuli veshin. prandaj dhe ai tha ta shpallim diten e shkuljes se veshit derisa qeveria i kushtoi nje dite te tere parlamenti

  3. Me kujtohet si tani ai moment kur i madhi Fate Velaj degjeneroi banden e Saliut, Kadilli, Boci etj ne Kuvendin e Shqiperise ne lemerine me te madhe krijuar ndonjehere “KOMISIONI I VESHIT” ku do gjendej ja shkuli apo jo Edi Rama veshin djalit te Neritan Cekes. Fate Velaj talli K…. me te gjithe gjykatesit e Saliut.

  4. Shikoi nga surrati keta morrat e kuq qengjajne me njeri tjetrin qe jane zhvates te parave te popullit duke bere orgjra te kota jo dasma te Skenderbeut-jo panaire pune ,mbledhje qeverie neper qytete te ndryshme e lloj -lloj -pafytyresisht te tjera .

  5. Ky eshte homoseksual. E a dini qe shume e me shume burra ne shqiperi, te martuar me gra, jane ne fakt homoseksuale. Fate Velaj po po.

  6. ai eshte nje qelbesire nje plere dhe zoti ka per ta denu se ka ber shume makate ai bashke te tjere.i hengri parate e popullit bashke me ata legenat qe i rrine nga pas.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu