• |
ide | kryesore

Flet ish bashkëshortja e Harvey-t,’Nuk dija gjë, kalova në depresion’

Paparazzi, Slider

“Kam humbur 10 kilogram për 10 ditë. Nuk arrija më të kaloja poshtë ushqimin, kisha marrje mendësh dhe ishte shumë e vështirë” – ka rrëfyer Georgina Chapman gruaja e producentit Harvey Weinstein. Ajo theu heshtjen në një intervistë për Vogue Magazine duke thënë se ajo kurrë nuk ka ditur asgjë në lidhje me ngacmimet seksuale të cilat burri i saj u akuzuar nga shumë aktorë të Hollywoodit.

“E kisha shumë të vështirë, sepse artikulli i parë për Harveyn doli në një moment që në akoma nuk frekuentoheshim rregullisht dhe unë nuk isha në gjëndje të vendosja. Por kur akuzat u shtuan kuptova që nuk ishte vetëm një episode”- tha Georgina. Aktualisht 42-vjeçarja është duke u përballur me procedurat e divorcit pas dhjetë vitesh martesë me Weinstein.  Stresi i ndarjes dhe skandali i ngacmimeve e kanë bërë jetën e Georginas shumë të vështirë aq sa ka patur nevojë edhe për një psikolog.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu