• |
ide | kryesore

Publikohet për herë të parë foto e Agron Xhafajt, vëllai i ministrit

Lajme, Të fundit

Ky është Agron Xhafaj, vëllai i ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafës që është dënuar në Itali me 7 vite e dy muaj burg, por që nuk ekstradohet për në shtetin fqinj. Asnjë foto e Agron Xhafajt nuk ishte publikuar më parë. Ai është dënuar në Itali për pjesmarrje në grup kriminal dhe trafik heroine.

2 Comments

  1. me siguri ke edhe nje dhjet emra tjer si edvin,frrok,preng,ndok,erionk.kush nuk ju bjen ne fije monstrave te stalinit rama,ruqi,xhafa.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu