• |
ide | kryesore

VIDEOPERGJIMI- Biseda e Agron Xhafajt me trafikantin e drogës: Hera e fundit, po më sulmojnë vëllain!

Lajme, Të fundit

Partia Demokratike publikoi një video-përgjim ku dëgjohen dy persona që flasin. Sipas Ervin Salianjit, njëri prej tyre është vëllai i Fatmir Xhafajt, Agron Xhafajt, tjetri një trafikant droge që i kërkon ndihmë për të blerë drogë.

Në përgjime dëgjohet Agron Xhafaj që kërkon që kjo të jetë hera e fundit që i kërkohet një nder i tillë, sepse po i sulmojnë publikisht të vëllanë. Video e përgjimit me titrat shpjeguese të Partisë Demokratike më poshtë:

4 Comments

    1. Nje pyetje kam une. Kush me siguron mua qe kjo video nuk eshte montim per aq kohe sa aty nuk thuhet asgje dhe thuhet vetem ca biseda te pergjithshme dhe mbi te gjitha pergjim pa pamje.

  1. Kush do nje bast me mua qe bashkepuntori X ne video eshte Salianji dhe “Agroni” eshte Alibeaj. Per kshu gjerash jane te paret kta aman, se na lodhen me kto budalleqe.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu