• |
ide | kryesore

FOTO/ Shpërthim me eksploziv në një banesë në periferi të Tiranës, plagosen rëndë burrë e grua

Lajme, Të fundit

Një shpërthim me eksploziv ka tronditur Tiranën mëngjesin e sotëm. Mësohet se shpërthimi ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në një banesë private në Mëzez, e për pasojë janë dëmtuar rëndë dy bashkëshortët Lulëzim e Lirie Selfo.

Nga bluzat e bardha mësohet se burrë e grua ndodhen në gjendje të rëndë në spital. Nuk dihen ende identitetet e tyre dhe as rrethanat e plota të ngjarjes.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet, ndërkohë që po merren në pyetje familjarë dhe fqinj të çiftit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu