• |
ide | kryesore

Aksident në minierë, 50-vjeçarja humb jetën në Bulqizë

Lajme, Të fundit

Një aksident me vdekje ka ndodhur sot në zonën D të minierës së Bulqizës. Sipas të dhënave të para, një grua është aksidentuar dhe ka humbur jetën.

Ajo është identifikuar si Shpresa Rami, 50 vjeçe. Mësohet se 50- vjeçarja u aksidentua teksa po mblidhte krom. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu