• |
ide | kryesore

Berisha zbulon operacionin Top Secret, si e çuan Agron Xhafajn në Itali

Lajme, Të fundit

Sali Berisha nuk beson se letra publike e Agron Xhafajt u shkrua nga ai vetë. Sipas Berishës letra u shkrua nga vëllai ministër, sepse Agron Xhafajn e kanë marrë me forcë për ta çuar në Itali vazhdon Berisha, që thotë se ka zbuluar një operacion “Top secret”.
Postimi i Berishes

Breaking News!

Miremengjes Dr Agron Xhafen e nisen forcerisht ne Itali me nje operacion top sekret me avion sot heret ne mengjes! Letra esht shkrojtur nga Fatziu!E gjitha per te shpetuar lekuren e Fatzi fallsifikatorit dhe ligjit antimafia! sb

11 Comments

   1. flori ti,as mut nuk je por dhjerje stalini si rama e tera me qelbesir ruse.shko üas nji jave e lepij bythen geronit ne burg se kuku per te italjanet kan per te ja ber pis.luli i vocerr po i heq rames nji nga nji dhembet.i hoqi vrasesit frrok,ndok,perdhunuesit rosh,prenga por ja qe flori me deshir pallat e tyre i fut brenda.

  1. Ik o sali boll na bere der der po nuk ke faj ti faj kane ata qe te fusim ne parlament dhe rrim e degjojm budalleqet e tua ne. Boll e hengre kte popull per 20vjet

 1. Qelbesire plak. E kam nje emer per ty dhe per sjelljen tende te marre. Por nuk gjej dot emer dhe llogjike ata te rinj qe te ndjekin ne cmendurine tende.

 2. Po a ka me njerez te qullosur se ju o komentues qe derdellitni per Salen-dhe mundohi te komentoni me pseudonimet e atyre personave qe po i fundosin brockullat tuaja’ po aq freshiste ,majtiste te thekur ini apo paguhi per kete pune o langaraqe ,ju ini nga ajo rrace qe mundohi me c’do kusht te mashtroni ,te manipuloni te vertetat vetem e vetem partine te kini ”te forte”.

 3. Fakti qe ka akoma te ri qe e mbrojne dhe simpatizojne kete “gjene” mben te iki sa me shpejt dhe larg te jete e, mundur nga shqiperi
  Mundsisht ne zelande te re qe kur ktu tjete duke fol saliu atje tjeshe n gjum

 4. O komentues robqira po tani qe doli perseri e vertete ajo qe denoncoi Sali Berisha cfare do thoni o sperme e prishur bolshevike?!
  Mbajeni me shendet ne burg Geron (Agron) Edvin Fatzi Xhafen

 5. o ti mut perdor emrin tend ne daq AGRON NE DAQ GERON,EDVIN APO NE BYTH I QIR por nuk ju shpeton as qenefi negjmije ku tashem me kok e fytyr keni hyr.dhe nji kriminel me pak shqiperia ,vella i te zgjedhurit nga KRYEMUTI RAMA.sado qe i hano mutin frrokve,tahirit,fatmut xhafes e edvin rames barkun nuk keni per ta mbushur kurr,se nuk ju mbushi enveri bar 55 vite e te ju mbush ni i droguar si rama qe merr vetem kokain per buk.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu