• |
ide | kryesore

Çfarë po ndodh në Presidencë, Rama dhe Xhafaj takohen me Metën

Lajme, Të fundit

Kryeministri Rama dhe ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj po zhvillojnë një takim me presidentin Ilir Meta në ambientet e Presidencës, ndërsa ne të njëjtën mbledhje janë prezentë edhe anëtarë të Këshillit të Siurisë Kombëtare.

Kjo mbledhje ka qenë e planifikuar 2 javë më parë, ndërsa pritet që sot në orën 18:30, Xhafaj të dalë në konferencë para mediave.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu