• |
ide | kryesore

Çfarë pritet tjetër? Xhafaj njofton një dalje para mediave

Lajme, Të fundit

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj do të dalë në një konferencë për shtyp pasditen e sotme në orën 18:30. Konferenca do të mbahet në ambientet e Ministrisë së Brendshme. Ky është reagimi i tij i parë pasi opozita publikoi përgjimin për vëllain e tij. Pas takimit në mbledhjen e grupit parlamentar, Fatmir Xhafaj zhvilloi një takim veçmas me kryeministrin Edi Rama.

©LAPSI.al

1 Comment

  1. Do dale te na thote “ Une kaq munda. Po iki. Shkoni te Ermali ose Toto Qorri qe ketej e tutje se dhe Gerondi u ndricua nga lart dhe kuptoi qe duhet te beje burg”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu