• |
ide | kryesore

Futbollisti spanjoll i jep fund beqarisë

Paparazzi, Slider

Një nga futbollistët më të njohur spanjoll i cili aktualisht luan me Chelsean, i ka dhënë fund beqarisë pas një lidhjeje të gjatë disavjeçare me të dashurën Daniella Semaan. Ka qenë vetë Cesc Favregas që ka shpërndarë disa fotografi në rrjete sociale nga dasma përrallore që ka organizuar.

Ceremonia shtë organizuar në Cliveden House në Berkshire dhe gjithçka ishte e përsosur deri në detajet më të vogla. Edhe Daniella ka publikuar disa foto nga ceremonia dhe dita më e rëndësishme e jetës së saj.

Fabgregas ka tre fëmijë nga lidhja me Semaan, ndërsa gruaja e tij ka edhe dy fëmijë të tjerë nga një lidhje e mëparshme që ka patur të cilët ishin të pranishëm në dasëm.

“Sapo u martova me gruan e ëndrrave, dhe një shikim flet sa 1000 fjalë ”, ka shkruar futbollisti në publikuara.

“Sapo u martova me këtë mashkull të bukur të cilin e admiroj”, ka shkruar Daniella, e cila është në lidhje me Fabregas që nga viti 2011.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu