• |
ide | kryesore

Khlohe jep komentin e parë për tradhëtinë e Tristian (Foto)

Paparazzi, Slider

Tradhëtia e Tristan  Thompson gjatë shtatëzënisë së Khloes ka mbushur të gjithë rrjetin. Khloe ka vendosur të mos flasë në lidhje me këtë në media dhe nëpërmjet fotove në rrjetet sociale ka treguar se ata janë ende bashkë.

Së fundmi Khloe ka publikuar në Insta Story një shkrim, i cili është marrë si komenti i parë lidhur me situatën.

“Ajo ç’ka kërkoni në një dhomë të mbushur plot me njërëz, është pikërisht ajo që kërkon zemra juaj”- thuhej në të.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu