• |
ide | kryesore

Pas kthimit nga Eurovizion, Eugent Bushpepa: Mos jepni para për mua

Paparazzi, Slider

Eugent Bushpepa pasi u kthye plot sukses nga skena e Eurovizionit ka denoncuar një rast abuzimi, që po bëhet duke përdorur emrin e tij.

Këngëtari shkruan se disa persona me pretendimin se janë ‘Eugenti’, po kërkojnë para nga njerëz të ndryshëm.Eugenti e ka bërë këtë denoncim me anë të një postimi në Facebook. “Dikush, që pretendon se është Eugenti, po përpiqet të vjedhë para nga njerëz të tjerë. Kushdo që ju kërkon fonde apo ndonjë lloj donacioni është FALSE.

Ju lutem bëjini report dhe na ndihmoni”, shkruar Eugenti në postimin e tij.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu