• |
ide | kryesore

Protesta e PD, tension mes protestuesve dhe policëve që ruajnë Ministrinë e Brendshme

Lajme, Të fundit

Dhjetëra qytetarë kanë dalë në protestë para Ministrisë së Brendshme pas skandalit të vëllezërve Xhafaj. Protestuesit kërkojnë largimin e Ministrit të Brendshëm nga detyra dhe në fillim të tubimit ka pasur përplasje mes tyre dhe policëve.

Mes protestuesve ka edhe deputetë të Partisë Demokratike.

 

4 Comments

  1. Uno Guri i malit, edhe une jam malsor, e ndoshta me shume se ty, sikurse ne ndryshim me ty dhe zagaret e tjere i dua malet, kodrat, fushat, lumenjte, kenetat dhe gjithe pasurite e kombit tim.
    Jame perpjekur dhe perpiqem qe per “hir te kalbesirave ne shenjterim te jem nje thumb i ngulur ne tru te njerzise” (i madhi Migjen)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu