• |
ide | kryesore

Shannen Doherty, e diagnostifikuar me kancer

Paparazzi, Slider

Shannen Doherty i është nënshtruar një operimi për rikonstruktim, pas më  shumë se dy vjetësh kur ajo për herë të parë bëri publike se është diagnostifikuar me kancer të gjirit.

Ylli i “Charmed” ka postuar një fotografi ku shihet në spital së bashku me nënën e saj.“Urime Dita e Nënës, të dua dhe faleminderit që më ke qëndruar gjithmonë pranë”, ka shkruar ajo.

Aktorja e famshme u diagnostikua me kancer të gjirit në mars të vitit 2015.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu