• |
ide | kryesore

VIDEO/ Gafë e Marsejës, Griezman shënon në finalen e Europa League

Sport

Është shënuar goli i parë në ndeshjen finale të Europa League mes Marseille dhe Atletico Madrid që po luhet në Lion.

Ishte Griezman që zhbllokoi shifrat në minutën e 21-të pas një gafe të skuadrës franceze. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu