• |
ide | kryesore

Vlorë, kapet një gomone me kanabis

Lajme

Një gomone me drogë është sekuestruar ditën e sotme nga policia në afërsi të Karaburunit. Mësohet se gomonia është e gjatë 7.5 metra e gjatë si dhe ka dy motorë të fuqishëm. Në gomone policia ka gjetur edhe dy pako me drogë, ndërsa mbetet të sqarohet sesa është sasia e drogës e sekuestruar. Policia pasi ka sekuestruar gomonen, ka nisur krehjen e zonës si dhe hetimet për identifikimin dhe kapjen e personave që kanë tentuar për të trafikuar drogën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu