• |
ide | kryesore

Xhafaj: Vëllai im do të vuajë burgun për një Agron tjetër 16 vjet më parë…

Lajme, Të fundit

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ka dalë sot një konferencë urgjente për shtyp, ku flet për akuzat që i janë bërë ditët e fundit ndaj vëllait të tij dhe atë vetë.

“Unë kam bërë cfarë unë kam pasur në dorë, që ai të kthehej në një qytetar të përgjegjshëm. Nuk i ka kërkuar asgjë vëllait, për t’i krijuar favore për asnjë cast. Unë dhe familja ime jemi të goditur shpirtërisht, pasi sot një Agron do të vuaje një dënim për një Agron të 16 viteve më parë”, tha Xhafaj. 

9 Comments

  1. Mose mor xhafe se na bane me na ardhe keq haha sipas teje 25 eshte adoleshent haha o e detyroj partia demokratike te shkonte ne Itali jo vullnetarisht

    1. Paskan dal komentuesit e PD te mbrojn udheheqesit shpirteror dhe te paguhen me sufllaqe kur te mbarojn punen. Vazhdoni lepini se do merni cmimin llapa me e mire.

      1. Jo nuk jemi te PD por nese sipas teje duhet te leme trafikantet e mbrojtur politikisht te shtiren si te ndershem, bujrum…

  2. krimineli geroni vellau i jashteqitjes se enverit fatmir xhafes do mbaj burgun e agronit te jashteqitjes se enverit vellaut fatmir xhafes.po sa ka ne burgje me 17,18 e 22 vjeqar qe ti e rama,me feronin tend e tahiri i shtynit te trafikonin kokain e kanabis.nuk ju dhimbsen ata me 10 po fiten ne urgje nga droga qe ju po ju jepni per te shitur.

  3. Ore -Halenj -po ti ke denuar njerez qe kishin nje te arratisur ose nje te aferm me -ballin-qe ne 1942 -shin ne vitet 1980-1990-tani thua qe vellai jot ne ate kohe ka qene–AXHAMI-ose me shqip adolishent .

  4. Si thone “Bota eshte portokall” ose cfare te besh do gjesh. Vetem se kjo qe te ka ndodh sot ty eshte lluks, sepse po te ishte koha e merhumit ti do ta kishe bere lanet vellain per hir te nenes parti dhe shokut Dulle. Megjithate Bravo shoku fatmir sot ke folur si nje anetar i devotshem i birose pollitike. Besoj ti je nje nga pjellat e keqe te komunizmit dhe me kete te sotmen i ke vene vulen e partise. Ne ferr shkofshit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu