• |
ide | kryesore

Backstreet boys rikthehen me këngë (Video)

Paparazzi, Slider

Backstreet Boys kanë publikuar këngën e tyre të parë pas pesë vjetëve të tiulluar “Don’t Go Breaking My Heart”.

Në bendin e përbërë prej meshkujve janë Nick Carter, 38 vjeç, Kevin Richardson, 46 vjeç, Howie Dorough, 44 vjeç, Brian Littrell, 43 vjeç dhe AJ McLean, 40 vjeç.

Me dritat e neonit dhe një këngë ritmike, krijuesit e viteve ’90-ta të shekullit të kaluar, kanë ardhur tejet të freskuar.

Bashkëthemeluesi Kevin ndau kënaqësinë për këngën e parë nga albumi i tyre i patitulluar, duke thënë shkurtimisht për “Billboard” se “ndihet tejet i lumtur”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu