• |
ide | kryesore

Dëshmitari i audio-përgjimit: E vura në provë Agron Xhafajn, se më la në baltë!

Lajme, Të fundit

“Siç ia bën njeriut, ashtu do e pësosh” me këto fjalë Albert Veliu, njeriu që bëri audio-përgjimin për Agron Xhafajn shpjegoi arsyet se përse mori përsipër të provokonte Agron Xhafajn, vëllain e ministrit të Brendshën. Sipas Veliut, Agron Xhafaj e kishte lënë në baltë kur ai ishte burgosur në Itali dhe tani në kthim, pas e vetmja gjë që i kishte ofruar ishte një punë për djalin e tij kamarier.

Veliu tha se Agron Xhafaj është një biznesmen i rëndësishmë në Vlorë dhe ai ishte i bindur se gjatë kësaj kohe është marrë me drogë.

2 Comments

  1. Kte me para e takoje tek llotot ne vlore qe lozte gara me qen dhe per 500 lek te vjetra shiste femijen e tij alkolisti. Ik se e njohim mire kete. E njeh gjithe vlora

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu