• |
ide | kryesore

LAJM I FUNDIT/ Flet dëshmitari që përgjoi Agron Xhafajn (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Pas mohimit që i bënë Edi Rama dhe Fatmir Xhafaj audio-përgjimit për të cilin PD thotë se Agron Xhafaj bisedon me një person tjetër të quajtur “Dëshmitari X”,  opozita ka dalë me një provë tjetër, që sipas tyre dëshmon autenticitetin e përgjimit. Provat kësaj radhe do të jenë me zë dhe me figurë, paralajmëroi Lulzim Basha.

Në konferencë kanë dalë Lulzim Basha, Enkelejd Alibeaj, Ervin Salianji dhe Gazmend Bardhi. Në video është dëshmitari që përgjoi Agron Xhafajn

Ndiqeni live konferencën më poshtë:

5 Comments

  1. Cfare flisni more ai deklaroi se ishte shume i ndershem nuk i kishte borxh askujt, vetem se ishte mare me trafk droge dhe kishte bere 7 vite burg dhe bente dhe ben cdo pune per para.

  2. O re keta qe shesin vellain per nje pakete cigare ,keta qe mashtrojne keta i bejne te tera pislleqet nuk i bejne njerzit e ndershem ate here mos u cuditni perse ai qeka personi qe ka punuar me te vellain e ministrit -Xhafa-.

  3. O re keta qe shesin vellain per nje pakete cigare ,keta qe mashtrojne keta i bejne te tera pislleqet nuk i bejne njerzit e ndershem ate here mos u cuditni perse ai qenka personi qe ka punuar me te vellain e ministrit -Xhafa-.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu