• |
ide | kryesore

Skafisti që përgjoi vëllain e ministrit: Zëri është i Agronit! (video)

Lajme, Të fundit

Albert Veliu, skafisti që përgjoi Agron Xhafajn, pranoi autoriësinë e përgjimit ndaj vëllait të Ministrit të Brendshëm gjatë një interviste me zë dhe me figurë që u transmetua nga selia e Partisë Demokratike. Veliu tha se shkak për përgjimin ishte bërë fakti se Agron Xhafaj nuk i kishte sjellë asnjë paketë cigare në burg, ku ai ishte dënuar me burg për kokainë në Itali.

“Atë pnë ka bërë tërë kohën, jo me mua por me të tjerë. Mua ma bëri favor. Më tha sill çantën ta çoj matanë. E njoh mirë unë” u shpreh Albert Veliu gjatë intervistës që u transmetua në PD.

Veliu tha se policia e kishte identifikuar dhe i kishte kërcënuar të birin pas daljes së përgjimit.

7 Comments

    1. Kte me para e takoje tek llotot ne vlore qe lozte gara me qen dhe per 500 lek te vjetra shiste femijen e tij alkolisti. Ik se e njohim mire kete. E njeh gjithe vlora

  1. gerta te qiu roshi 4 her ne goj apo ishe te gjelili.i kerkoi lapsit qe te verifikoi keta emra ta shofim a e ka djal teze deshmitarin a han mut ne qenef te rames,dihet mua mos ma thoni por ambasadave gjermane etj se kush jan keta qelbe qe komentojn me nje profil e me 200 emra si frroket,rama,xhafat,doshet e roshet.i ka liruar sot ter krymbat e qenefit rama si gerta ,maria,

  2. Nuk enjoy as dua tanjoh por diqka du te them si u ekstradua xhafa pasi doli perxhimi qe ai vazhdonte trafikimin par prokurija policia nuk e ndaloi qfar eshte kjo zotri komentus

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu