• |
ide | kryesore

Vjen reagimi i parë nga PS për rrëfimin e dëshmitarit në audio-përgjimin e Agron Xhafajt

Lajme, Të fundit

Pas dëshmisë së Albert Veliut, dëshmitarit në audio-përgjimin e Agron Xhafajt, vjen edhe reagimi i parë nga Partia Socialiste.

Deputeti Pjerin Ndreu shkruan në Facebook se Veliu është keqpërdorur në mënyrë vulgare dhe nuk tha asgjë të re nga ato që ka thënë opozita këto ditë.

Rrëfimi i plotë/ Skafisti rrëzon alibinë e Ramës dhe Xhafajt për trafikun e drogës 

Deklaratën e sotme të Albert Veliut, i cili tregoi njohjen me vëllain e ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, Agron Xhafaj, deputeti Ndreu e krahasoi me estradën.

POSTIMI I PLOTË:

Ky tipi qe u dekonspirua dhe u keqperdor ne menyre vulgare nuk tha asgje te re nga ata qe opozita ka thene e sterthene gjithe keto dite ! Por ajo qe me ben pershtypje eshte qe si mundet te jete kaq qesharak profili i viagruar i Lul Bashes me nje njeri me personalitet te dyshimte, i denuar per droge dhe mashtrim, me gjendje te mjeruar ekonomike, dhe qe na paska provoku se nuk kishte qellim te conte hashash ! Drejtesia duhet te veje gjerat ne vendin e vet dhe te zbardhe situaten qe me vidion e sotme me ngjan me shume me estraden e ushtrit dikur e nje kohe ! Padashur sot opozita beri outogol duke tregu partneret e vete ne lufte per pushtet !

 

10 Comments

  1. Plehra rilindas.
    Ky fukaraja është njëlloj si agron xhafa, por ai e kishte vëllain eksponent të lartë në PS dhe bëri karierë, ndërsa ky i shkreti mbeti në burg.

  2. nuk kan tjeter deputet ridhjerja e bastardit dhe kokpalarit te metes shizofrenit rama pos nje kriminel si pjerdh e dhin ndreu,ne fakt ky duhet te ishte ne burg se bashku me ndoket,frroket,doshet,roshet,prengen,tahirin,artur bushin,agronin,geronin,fatmir xhafen e ne fund kryemutin e ter ketyre edvin edi shizofren ramen.

  3. Po kështu e ka jeta o z. Ndreu :jo të gjithë horrat kanë fat :ky skafisti kontrabandist përfundoi burgjeve dhe në fukarallëk. Të tjerë si puna juaj janë deputetë, biznesmenë krimesh e mafiozë. Ju jeni e keqja! Ky i shkreti është vetëm pasoja e juaj! Por çe do :jetojmë në Shqipëri!

  4. O —pjerdhin ndreu–me mire ta mbyllesh sqepin ,te mos flasesh brockulla se deri dje donit kush e regjistroi kete vidio ,sot thoni e dekonspiruan-deshmitarin ,rri o i mjere se dhe ti je i lidhur koke e kembe me trafikantet mos na u hiq i virgjer .Nuk kini pare asgje akoma.

  5. Qe pjerini i shkozes eshte nje njeri qe vec policin sdi te bej gje tjeter e dija por se do te dekonspironte paditurine e tij edhe ne kete fushe e kisha veshtire ta besoja. As inteligjenca me mjerane nuk e parashikonte kete. Po si ky njeri shkon tek nje perfundim skandaloz sa te deklaroj se opozita e keqperdori kete njeri me gjendje te mjeruar ekonomike. Askush se beson kete marrezi te deklaruar pa ju teembur syri ketij jeniceri politik. E besueshme do te ishte nese do te vihej ne dizpozicion te rames xhafes tahirit e shpures tjeter pjese e Cozza Mostres Rilindje. Presioni i pushtetit e aq me teper nga kjo mafie do te bente te dorzohej edhe toto rino i famshem. E habitshme por cne shefi i krimit ne polici gjithe xhentilese kerkon ta marre ne mbrojtje. Po pse Kishte vendim gjykate a kerkese na prokuroria per nje sjellje te tille ligjore . Jo as njera e as tjetra. Madje alibia e mbrotjtes eshte eleminimi i tij . Pirin kjo eshte ajo cka del nga zoteria. Ajo qe ti ushtar mercenar pa mendje duhej te heshtje e nese se beje dot kete se ke detyrime pendohu e shko ne shkoze I bere nje sherbim te keq vehtes e jo publikut se ai ste merr seriozisht

  6. As nuk e vija ne diskutim qe ky do fliste i pari! Ket karin nxjerrin gjithmone kur jane ngushte. E paska dashur me Bachelor dhe gjendje ekonomike te mire Pjerini kete qe dergon hashash. Edhe po tha ndonje gje qe nuk i pershtatet PS-se Pjerini, vari karin se malok eshte – keshtu mendon Damjan Gjiknuri dhe Arben Ahmetaj

  7. Pjerini ne Facebook …..?! Kush e kishte menduar se do vinte nje dite dhe katnari ndrei do shkruante edhe ne librin e ftyrave …..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu