• |
ide | kryesore

Mehan Markle tregon të vërtetën rreth dasmës me këtë status (FOTO)

Paparazzi, Slider

Ka disa ditë që në media qarkullojnë shumë lajme se Meghan Markle nuk do ta shoqërojë në altar babi i saj për shkak se është në gjendje jo të mirë shëndetësore. Ai i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale në zemër dhe për këtë arsye mjekët i kanë thënë që të qendrojë në regjim shtrati.

Një mesazh nga Meghan e cila nesër so të vishet si nuse, ka ardhur nëpërmjet Twitterit të Kensigton Palace.

Ajo shkruan se fatkeqësisht baba i saj nuk do të marrë pjesë në dasëm. Meghan tregon se gjithmonë është kujdesur për të atin dhe shpreson që ai të shërohet. Gjithashtu nusja e ardhshme falenderon të gjithë për urimet dhe mesazhet duke përfnduar letrën e saj kështu:

Dëshiroj që ju të gjithë ta dini që Harry dhe unë jemi të lumtur të ndajmë me ju ditën më të veçantë të jetës sonë të shtunën”.

Nesër e gjithë bota do t’i ketë sytë nga dasma mbretërore pasi kurioziteti është mjaft i madh dhe ka nisur kohë më parë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu