• |
ide | kryesore

Aksidentohet turistja, bllokohet autostrada Tiranë-Durrës

Lajme, Të fundit

Një turise e huaj është përplasur pasditen e sotme me makinë me një furgon mallrash, pranë Maminasit në autostradën Tiranë-Durrës.

Teksa krahu Durrës-Tiranë i autostradës është bllokuar, nga raportimet e para thuhet se e lënduar ka mbetur turistja.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punohet për zbulimin e shkaqeve të aksidentit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu