• |
ide | kryesore

Supergol nga Garet Bale/ Spektakël në finalen e Champions

Sport

Një kryegol nga Garet Bale që ka realizuar një perlë të vërtetë në akrobaci. Goli është një spektakël e vërtetë dhe ia vlen të rishihet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu