• |
ide | kryesore

user 10

Mike Tyson, në lot për Tupac

Mike Tyson, shpërtheu në lot teksa fliste për reperin e ndjerë, Tupac, në një intervistë të tijën mjaft emocionale. Tupac …

I jep fund beqarisë Karlie Kloss

Tre muaj pasi u fejuan, supermodelja e njohur Karlie Kloss dhe Joshua Kushner kurorëzuan dashurinë në një martesën ditën e …

Kthehu