• |
ide | kryesore

Gjendet e pajetë modelja australiane

Modelja, aktorja dhe prezantuesja televizive australiane,Annalise Braakensiek , është gjendur e pajetë në apartamentin e saj në Sydney. Braakensiek, e …

Humb jetën reperi amerikan

Reperi amerikan “Young Greatness” ka humbur jetën në moshën 34-vjeçare pasi  është qëlluar për vdekje në New Orleans. Emri i vërtetë …

Kthehu