• |
ide | kryesore
fuga.jpg

Kanabizimi i trurit

Nga Artan Fuga Kisha vendosur të bëja një test, të merrja lajmet nga aktualiteti, jo duke ndjekur median, por duke …

Mos qaj Saimir Tahiri

Kur i mbushi sytë me lot, ngela për një moment. Fërkova sytë se thashë mos po lotoj unë dhe më …

Rama-Venezia.jpg

Kryeministri që fshihet pas piktorit

Vincent W. J. van Gerven Oei / Në faqen kryesore të shtojcës së djeshme kulturore të gazetës italiane Corriere della Sera është …

Kthehu