• |
ide | kryesore

I jep fund beqarisë Karlie Kloss

Tre muaj pasi u fejuan, supermodelja e njohur Karlie Kloss dhe Joshua Kushner kurorëzuan dashurinë në një martesën ditën e …

Kthehu