• |
ide | kryesore
News Picture - 764x429  .png

Aktori turk kapet me drogë

Agjencia turke e lajmeve ‘IHA’ tha se Okur, i njohur për rolin e Uluç Bayraktar në serialin ‘Karadayi’, është arrestuar …

ashley-graham-instagram.jpg

Modelja mbi peshë,imazh reviste(FOTO)

Ashley Graham ka patur një vit të ngjeshur si modele. Ajo ka qenë pjesë e një seti fotografik të “Sports Ilustrated”. Duket shkëlqyeshëm dhe me përmasat …

Kthehu