• |
ide | kryesore

Bleona sjell këngën e re

Pas librit të saj autobiografik, këngëtarja ka bërë së fundmi një postim në Instagram, ku ka vendosur të promovojë këngën …

Çfarë fshihet pas serialeve turke

Serialet turke  janë bërë mjaft popullore në shumë vende të botës. Së fundmi ato ndiqen dhe në “tokën e serialeve”, …

Kthehu